‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۵۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶- ۴۰: ۱۹
به زندانیان فعال در مسابقات قرآنی کهگیلویه و بویراحمد تخفیف مجازات اعطا می‌شود.
مسابقات قرآنی اداره کل زندان‌های استان با حضور کارکنان، سربازان تخفیف مجازات برای زندانیان فعال قرآنیوظیفه و زندانیان سه ندامنگاه استان در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ، تفسیر و اذان در سالن کتابخانه مرکزی یاسوج برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان در آیین اختتامیه مسابقات قرآنی اداره کل زندان‌های استان گفت: به مددجویانی که در مسابقات قرآنی شرکت کرده اند تسهیلات داده می‌شود و با استفاده از ظرفیت کمیسیون عفو و با توجه به نوع پرونده در مجازات آن‌ها تخفیف داده خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین مزارعی با بیان اینکه انس با قرآن توفیق بزرگی است افزود: همین که زندانیان با روح قرآن آشنا شوند امتیاز معنوی بزرگی محسوب می‌شود.
در ابتدای این آیین مدیرکل امور زندان‌های استان نیز گفت: تجربه اجرای برنامه‌های معنوی و دینی در زندان نشان داده که افراد می‌توانند از این طریق مسیر زندگی خود را در جهت خیر و نیکی تغییر دهند.
جمیاری با تشکر از همکاری دستگاه قضایی استان برای برگزاری این مسابقات افزود: در پایان این مراسم از نفرات اول تا سوم تقدیر شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar