سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۵۸۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶- ۵۰: ۰۸
اصلانی در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان گفت: سازمان بسیج جامعه زنان این آمادگی را دارد که هم افزایی با بهزیستی برای مقابله با این پدیده صورت بگیرد.

مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج جامعه زنان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با تعامل سازمان بسیج جامعه زنان با سازمان بهزیستی اظهار داشت: سازمان بسیج جامعه زنان یک تفاهم نامه ای با سازمان بهزیستی درخصوص راه اندازی و تقویت مهدهای قرآنی سراسر کشور دارد.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان در ادامه این مطلب افزود: البته این تفاهم نامه در رابطه با پدیده و معضل کودک آزاری نیست اما سازمان بسیج جامعه زنان زمینه آمادگی برای آموزش به خانواده ها و آگاه سازی مادران برای کاهش این معضل زشت را دارد.

اصلانی متذکر شد: دستگاه های ذیربط، مطبوعات و رسانه ها باید به نحوه حمایت و توجه به کودکان در محیط هایی که برای آنها خطر ایجاد می کند بپردازند و راه را بر سودجویانی که مترصد آزار کودکان هستند ببندیم و ان شالله که هیچ وقت شاهد این صحنه های زشت نباشیم.

وی در پایان متذکر شد: سازمان بسیج جامعه زنان این آمادگی را دارد که هم افزایی با بهزیستی برای مقابله با این پدیده صورت بگیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar