سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۷۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶- ۳۶: ۱۹
سردار فضلی:
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امسال نمایش بازسازی واقعه غدیرخم در دو نقطه از تهران برگزار می شود، اظهار داشت: اسلامشهر و منطقه یک تهران، میزبان مردم برای برگزاری این نمایش است.

سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضفعین با اشاره به حمایت سازمان بسیج از نمایش بازسازی واقعه غدیرخم اظهار داشت: از سال ۸۹ تا به امروز در روز عیدغدیرخم شاهد برگزاری نمایش بازسازی واقعه غدیرخم توسط مردم در شهرهای مختلف کشور هستیم اما فلسفه آغاز این حرکت با تدبیر سردار نقدی رییس سابق سازمان بسیج مستضعفین صورت گرفت؛ به طوری که در سال ۸۹ که روز بسیج با روز عیدغدیرخم تقارن پیدا کرد، تصمیم بر بازسازی واقعه غدیرخم توسط بسیج اتخاذ گردید.

وی ادامه داد: برای نخستین بار، نمایش بازسازی واقعه غدیرخم در قم و با حضور گسترده مردم و علما و مراجع تقلید این استان برگزار شد و بعد از آن شاهد برگزاری این نمایش در بیش از ۷۰ شهر از کشور بودیم و هر سال این روند صعودی ادامه داشت تا اینکه امسال به فضل الهی نمایش بازسازی واقعه غدیرخم با حضور هنروران در بیش از ۱۴۰ نقطه از کشور برگزار می شود.

سردار فضلی خاطر نشان کرد: بحمدالله سال گذشته شاهد برگزاری نمایش بازسازی واقعه غدیرخم برای نخستین بار در کشورهای سوریه و عراق بودیم و امسال هم این برنامه ، به صورت مردمی و داوطلبانه در این کشورها برگزار می شود.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نمایش بازسازی واقعه غدیرخم در روز عید غدیر در دو نقطه از تهران برگزار می شود، گفت: نمایش هنری غدیرخم در اسلامشهر و منطقه یک تهران برگزار می شود و مردم با حضور در این مکان ها که آدرس آن به زودی اطلاع رسانی می شود، می توانند از این نمایش هنری بازدید به عمل بیاورند.

وی در ادامه تاکید کرد: غدیرخم ضامن و استمرار ولایت فقیه است و این مناسبت ویژه در اسلام، اهمیت بالایی دارد و با توجه به هجمه های دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ غدیرخم، باید کاری کنیم که با زبان هنر، نسل های امروزی را با پیام غدیرخم آشنا کنیم و آن را به نسل های آینده، بشناسانیم.

به گزارش تهران نیوز،سردار فضلی با بیان اینکه نمایش بازسازی واقعه غدیرخم به صورت مردمی در شهرهای کشور برگزار می شود، اظهار داشت: امروز بازسازی نمایشی واقعه غدیرخم تبدیل به یک فرهنگ در میان عام مردم شده است به طوری‌که هرساله در جای جای میهن اسلامی مردم با شکل خودجوش با امکاناتی که در اختیار ستاد می گذارند، ما را در برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری یاری می رسانند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: امیدوارم امسال به عنوان هشتمین سال برگزاری نمایش بازسازی واقعه غدیرخم، بتوانیم آن را به بهترین شکل ممکن برای مردم برگزار کنیم و فرهنگ غدیرخم را به بهترین نحو در میان جامعه، گسترش دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar