سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۷۸۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۶- ۵۵: ۰۹
مسئول بسیج رسانه خوزستان در گفتگو با «بسیج»:
نوروزیان گفت: رسانه ها برای اینکه از بی تفاوتی جامعه جلوگیری کنند باید از موضع انفعالی خود خارج شده و از این مفهوم دفاع کنند.

عادل نوروزیان مسئول بسیج رسانه خوزستان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: هر وقت بحث امر به معروف و نهی از منکر مطرح می شود یک هجمه رسانه ای قوی علیه این موضوع در جامعه از طریق رسانه های خارجی و دنباله های داخلی آنها به راه می افتد.

وی افزود: متاسفانه بسیاری از رسانه ها یا موضع انفعالی داشته و سکوت می کنند و یا نمی توانند آنطور که باید از این مسئله دفاع کنند. امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی مردم است و باید  تذکر لسانی صورت بگیرد، اگر این انجام نشود به سمتی می رویم که فرهنگ انقلابی ما بدون اینکه خودمان متوجه شویم استحاله شود بنابراین رسانه ها برای اینکه از بی تفاوتی جامعه جلوگیری کنند باید از موضع انفعالی خود خارج شده و از این مفهوم دفاع کنند.

مسئول بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: مجریان و کسانی که امکان دفاع و حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر را دارند باید بیشتر کمک کنند  تا حداقل حاشیه امنیتی برای دوستانی که می خواهند به این موضوع ورود کنند و وظیفه شرعی خود می دانند ایجاد شود و شاهد حوادث تلخ در این زمینه نباشیم.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar