سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۸۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶- ۵۳: ۰۶
یک کارشناس بسیجی اقتصاد در گفتگو با «بسیج»:
عباس فلاحی با بیان اینکه باید سند چشم انداز 1404 آرمان ملی سیاست گذاری های اقتصادی باشد افزود: در این سند تاکید شده است که دست یابی به قدرت اول اقتصادی همراه با علم و فن آوری در سطح کشورهای منطقه ای باشد .

عباس فلاحی باباجان کارشناس اقتصادی بسیجی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: عرصه اقتصادی ضرورت و اولویت اصلی است که باید دولت دوازدهم در نظر داشته باشد.

وی با بیان اینکه سند چشم انداز 1404 آرمان ملی سیاست گذاری های اقتصادی باشد افزود: در این سند تاکید شده است که دست یابی به قدرت اول اقتصادی همراه با علم و فن آوری در سطح کشورهای منطقه ای باشد و باید اقدامات و برنامه ها،تدابیر و سیاستگذاری‌های لازم شکل بگیرد.

این کارشناس اقصادی بسیجی گفت: با توجه به اینکه محوریت چشم انداز کشورمان باید تحقق بخشیدن به قدرت اول اقتصادی در منطقه باشد از اینرو اهمیت مسایل اقتصادی مبرهن و آشکار است. لذا دولتمردان با توسعه اقتصادی و بهبود شاخص‌های اقتصادی می‌توانند کشورمان را به قدرت اول مبدل کنند و باید در رقابت اقتصادی به شکل های مختلف پیروز شوند.

فلاحی بابجان در خاتمه افزود: پیشرفت اقتصادی تنها راه برون رفت کشور از هجمه های بیگانگان است که از طریق رویکرد جهادگونه اقتصادی میسر می‌شود. از اینرو رونق تولیدات ملی و اتکا به سرمایه های ایرانی فراهم می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar