سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶- ۴۸: ۱۰
فرمانده پایگاه بسیج شهید حکمت پناه در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
پناهی گفت: اگر پایگاه های بسیج و مساجد با هم باشند بهتر و سریع ترمی توانند کار فرهنگی انجام دهند.

مهدی پناهی  فرمانده پایگاه بسیج شهید حکمت پناه مسجد فاطمه الزهرا(س) در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهمیت حضور پایگاه های بسیج در مساجد گفت: هم در آموزه های دینی و هم انقلابی ما در خصوص بحث اهمیت و حضور کنترل امور جامعه در مساجد تاکید زیادی شده است.

وی افزود: از صدر اسلام نیز تمام پیگیری امور مسلمین در مساجد بوده، امام (ره) نیز تاکید بر حضور نیروها در مساجد داشتند و می فرمودند مساجد سنگر است و باید سنگر ها را پر کرد و مقام معظم رهبری نیز همواره تاکید بر حضور مردم به خصوص جوانان در مساجد داشته اند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید حکمت پناه تصریح کرد: تجربه شخصی بنده نشان می دهد که هیئت ها و گروه هایی که پایگاه اصلی فعالیتشان مساجد بوده فعالیت هایشان پایدار تر بوده است. بزرگترین هیئت های مذهبی تهران را هم که ببینیم به میزانی که کار فرهنگی مساجد تاثیر داشته موثر نبوده اند یعنی نیروهایی که به مساجد ورود پیدا می کنند و مسجدی می شوند انقلابی تر و ماندگار تر می شوند و در مورد پایگاه های بسیج هم همین طور است و بهتر و سریع ترمی توانند کار فرهنگی انجام دهند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar