سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۹۲۹۶
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۶- ۲۹: ۰۹
ابراهیمی در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: این یکی از چالش های موجود است و اگر این هماهنگی ها بیشتر شود مردم بهتر می توانند از ثمرات کارهای فرهنگی و برنامه های بسیج و مساجد بهره مند شوند.

علیرضا ابراهیمی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با تاکید بر اهمیت حضور پایگاه های بسیج در مساجد گفت: یکی از دغدغه های اساسی ما از گذشته این بوده که بین پایگاه هیا بسیج و مساجد تعامل خوبی باشد چرا که عدم هماهنگی ها برنامه را به پیش نمی برد.

وی افزود: روحانی مسجد را سازمان تبلیغات معرفی می کند و هیئت امناء را باید اوقاف مشخص کند، کارهای فرهنگی را کانون مساجد و بسیج با هم انجام می دهند. این عدم هماهنگی در بعضی از مساجد وجود دارد و متولیان باید به یک جمع بندی کلی برسند که مدیریت فرهنگی به نهادی مثل بسیج واگذار شود تا عدم هماهنگی در مدیریت مساجد به وجود نیاید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: این یکی از چالش های موجود است و اگر این هماهنگی ها بیشتر شود مردم بهتر می توانند از ثمرات کارهای فرهنگی و برنامه های بسیج و مساجد بهره مند شوند.

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar