سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۰۱۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶- ۰۳: ۰۸
مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با «بسیج»:
تربیت نیروی تراز انقلاب، برنامه‎هایی از جنس جذب همراه با امیدبخشی در فضای دانشگاه و برنامه هایی از جنس نقش آفرینی و کار عملیاتی برای تقابل با جریان‎های مقابل از اقدامات بسیج دانشجویی است.

علیرضا کیخواه مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج پیرو بیانات اخیر امام خامنه‎ای در دیدار طلاب حوزه علمیه استان تهران مبنی بر لزوم مبارزه برای حفظ و تدام انقلاب و هنجارهای انقلاب بیان کرد: تداوم انقلاب نیازمند کارهای جهادی و ممارست است که راه استمرار این حرکت یا راهی که باید شکل بگیرد یا تلاشی که باید انجام بشود هم باید ناظر بر ارزش‎ها و آرمان‎های انقلاب باشد.

کیخواه در ادامه عنوان کرد: اگر این ممارست مبتنی بر ارزش‎ها و آرمان‎های انقلاب نباشد قاعدتا نتیجه‎ای نخواهد داشت بر این اساس ما در بسیج دانشجویی درصدد حفظ روحیه انقلابی و تلاش در جهت آرمان‎های انقلاب اسلامی در فضای دانشگاه‎ها هستیم.

مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره به موردتهاجم قرار گرفتن شعارها و آرمان‎های انقلاب اسلامی مطرح کرد: ضربه زدن به روحیه انقلابی و جهادی و تقابل با آرمان‎های اساسی انقلاب اسلامی از جمله استکبارستیزی و.. خصوصا در دانشگاه‎ها مورد هدف دشمن است که در این راستا برنامه‎هایی در جهت تقابل با جریان‎هایی که در فضای دانشگاه به دنبال محو این آرمان‎ها هستند و به دنبال انحراف مسیر دانشگاه هستند داریم.

 کیخواه با اشاره به شان نزول بسیج دانشجویی در پیام حضرت امام (ره) بیان داشت: حضرت امام از دانشجویان به عنوان فرزندان انقلابی خودشان یاد می‎کنند و توصیه می‎کنند که از اصول انقلاب اساسی و اصل نه غربی و نه شرقی که به عنوان یک اصل غیرقابل انکار و غیر قابل تغییر انقلاب اسلامی است در دانشگاه‏ها دفاع کنند که این مهمترین هدف ما در دانشگاه است.

مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان درخاتمه به اقدامات بسیج دانشجویی به منظور تداوم انقلاب و هموار کردن راه آن اشاره کرد و گفت: تربیت نیروی تراز انقلاب و توانمندسازی آنها برای اینکه بتوانند این آرمان‎های انقلاب را فهم و در جهت تحقق آنها تلاش کند، برنامه‎هایی از جنس جذب همراه با امیدبخشی و نشاط آفرینی در فضای دانشگاه و همین‎طور برنامه هایی از جنس نقش آفرینی و کار عملیاتی برای تقابل با جریان‎های مقابل و برنامه‎هایی چندوجهی مانند راهیان نور، اردوهای جهادی و.. محورهای اصلی اقدامات مهم بسیج دانشجویی برای تداوم پیدا کردن انقلاب اسلامی است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar