سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۲۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۵۰: ۰۶
نماینده مردم خلخال در مجلس دهم در گفتگو با «بسیج»:
بشیر خالقی گفت: برنج خارجی توانسته میزان آسیب پذیری برنجکاران داخلی را افزایش دهد دولت برای حمایت از بخش‌های تولیدی،حمایت مالی و زیر ساخت‌های مناسب در حوزه برنج را فراهم کند .

بشیر خالقی نماینده مردم خلخال در مجلس دهم شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: واردات بی رویه برنج خارجی یکی از پدیده های رایج در اقتصاد داخلی و جهانی به شمار می‌آید. این در حالی است که  تولید برنج ،هزینه های اقتصادی زیادی را برای تولیدکنندگان داخلی به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه دولت در راستای کاهش هزینه های برنجکاران اقدامات لازم را انجام دهد افزود: برای اینکه برنجکاران از سرایت بحران اقتصادی در امان بمانند با توجه به شرایط اقتصادی کنونی که داریم دولت دوازدهم سیاست هایی را به کار گیرد که سهم اساسی در بازار ، برنج داخلی محسوب شود.

خالقی در ادامه افزود: برنج خارجی توانسته میزان آسیب پذیری برنجکاران داخلی را افزایش دهد این در حالی است که دولت برای حمایت از بخش‌های تولیدی، بسته های مالی و حمایت مالی و زیر ساخت‌های مناسب در حوزه برنج را فراهم کند تا هزینه های آسیب پذیری تولید برنج داخلی کاهش پیدا کند.

نماینده مردم خلخال در خاتمه افزود: متاسفانه در شرایطی واردات برنج خارجی رو به رشد بوده که برنج داخلی نتوانسته بازار مالی لازم را کسب کند و موجب شده است که برنجکاران نگرانی‌های زیادی را داشته باشند لذا مشکلات فراوانی را برای برنجکاران داخلی فراهم کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar