سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۶۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶- ۱۱: ۰۶
مسئول بسیج اصناف در گفتگو با «بسیج»:
حسن پور گفت: تا کنون برای آقای سیف ۳ نامه ارسال و درخواست کرده ایم که مصوبه سازمان بسیج مبنی بر واگذاری پایگاه بسیج آن مجموعه به سازمان بسیج اصناف اتفاق بیفتد که تاکنون پاسخی از این مجموعه دریافت نکرده‌ایم.

غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به عدم پیوست پایگاه بسیج بانک مرکزی به مجموعه بسیج اصناف، اظهار داشت: طبق سیاست سازمان بسیج مستضعفین باید پایگاه های بسیج وزارت خانه‌ها و ادارات دولتی به موضوعات تخصصی بپردازند به همین جهت برخی از وزارتخانه‌ها و نهادهای بزرگ بین سازمان‌های اقشاری بسیج تقسیم شده است، برای مثال، بسیج وزارت بهداشت به مجموعه سازمان بسیج جامعه پزشکی می پیوندد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه روح کار بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور اقتصادی است، بر همین اساس مصوب شد که بسیج چند مجموعه، زیرمجموعه آن قرار گیرد. از جمله این مجموعه‌ها وزارت امور اقتصادی و دارایی با همه زیرمجموعه‌های آن وزارتخانه همچون گمرک و بانک‌ها و بیمه‌ها است که باید در ذیل سازمان بسیج اصناف قرار بگیرند.

حسن پور به بی توجهی بانک مرکزی به این تصمیم سازمان بسیج اشاره کرد و گفت: در مورد موضوع بسیج مجموعه بانک مرکزی تا کنون برای آقای سیف ۳ نامه ارسال و درخواست کرده ایم که مصوبه سازمان بسیج مبنی بر واگذاری پایگاه بسیج آن مجموعه به سازمان بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور اتفاق بیفتد که تاکنون به هر دلیلی پاسخی از این مجموعه دریافت نکرده‌ایم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar