سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۵
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با«بسیج»:
غیب پرور گفت: بار اول نیست که این سوال را پاسخ می دهم و بالغ بر ده بار تاکید کردم که بسج با نیروهای جوان و نخبه ای که دارد می تواند دولت را در مشکلات اقتصادی کمک کند.

سردار سرتیپ پاسدار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج درباره اینکه بسیج چقدر می تواند دولت را در بحران و مشکلات اقتصادی کمک کند اظهار داشت: بار اول نیست که این سوال را پاسخ می دهم و بالغ بر ده بار تاکید کردم که بسج با نیروهای جوان و نخبه ای که دارد می تواند دولت را در مشکلات اقتصادی کمک کند.

وی با بیان اینکه بسیج کارشناسان و نیروهای متخصصی را تربیت کرده است افزود: بسیج یک دریای عظیمی است که هر کسی می تواند برای کمک دست دراز کند تا بسیج مخلصانه به یاری او بشتابد. نیروهایی که در بسیج تربیت شده اند، همگی برای هر بحرانی آماده اند و حالا که بحران اقتصادی داریم ما آماده ایم تا به دولت محترم تدبیر و امید کمک کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد اولویت های اقتصادی کشور اظهار داشت: همان طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند، تولید و اشتغال اولویت های اصلی اقتصادی کشور است به همین منظور از دولت مردان انتظار می رود که طبق فرمایشات رهبری و سخنرانی ها و تریبون هایی که قبل انتخابات مصابه کردند، عمل کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar