سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶- ۳۹: ۰۸
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت: تفکر شیعی، قیام عاشورا و نهضت خونین حسینی با امر به معروف و نهی از منکر عجین شده است.

سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، ضمن گرامیداشت هفته احیاء امربه معروف و نهی از منکر اظهار داشت: تفکرشیعی، قیام عاشورا و نهضت خونین حسینی با دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر به گونه‌ای عجین شده که هرکدام دیگری را در اذهان تداعی می‌کنند، بنابراین ما نیز سعی می‌کنیم در اشاعه و عمل به این فریضه مقدس الهی مثمر ثمر باشیم.

 

وی بیان داشت: برنامه های هفته احیاء با شعارنهضت حسینی،امر به معروف و نهی از منکر و ارزش های انقلاب اسلامی تدوین شده است و امید است هرچه باشکوتر در شهرستان برگزار شود.

 

فرماندهی سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ادامه به تشریح برنامه‌های هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پرداخت و گفت: برگزاری سخنرانی و برگزاری تجمع سراسری و بزرگداشت شهدای امربه معروف و دفاع مقدس با تاکید برنقش مساجد،اماکن،محلات و تشکل های مذهبی، زنگ امربه معروف و نهی ازمنکر، سخنرانی در مدارس و بزرگداشت شهدای آموزش و پرورش، برپایی کرسی های آزاداندیشی، نشست های علمی (حوزوی و دانشگاهی) و بزرگداشت شهدای حوزه و دانشگاه، برگزاری جلسات هم اندیشی و تبلیغی و تقویت سازماندهی یاوران معروف و بزرگداشت شهدای ادارات از مهمترین برنامه های هفته احیاء در شهرستان خواهد بود.

 

وی بیان داشت: انجام فعالیتهای فرهنگی، تبلیغی جهت تعالی معنوی خانواده و بانوان و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و بزرگداشت بانوان شهیده، گردهمایی طلایه دارای اصناف، بزرگداشت شهدای اصناف، گردهمایی طلایه داران و اطلاع رسانی و تبیین قانون و ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر،غباروبی مزار شهدا از دیگر برنامه های تدوین شده خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: