سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۱۱۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶- ۲۷: ۰۹
به روایت مسئول مجتمع ولایت سازمان بسیج دانشجویی؛
مسئول مجتمع ولایت سازمان بسیج دانشجویی گفت: دوره خط امام با حضور ۹۰ نفر از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاههای کشور در اردوگاه سیدالشهداء (ع) آبعلی سازمان بسیج دانشجویی در حال برگزاری است.
مزیت های دوره خط امام مسئولین بسیج دانشجویی به روایت مسئول مجتمع ولایت سازمان بسیج دانشجوییبه گزارش سرویس بسیج دانشجویی خبرگزاری بسیج، دوره خط امام با حضور مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاههای کشور در حال برگزاری اسعلی خوان زاده مسئول مجتمع ولایت سازمان بسیج دانشجویی گفت: دوره خط امام با حضور ۹۰ نفر از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسری، آزاد و پیام نور کشور در آبعلی در حال برگزاری است.


وی با بیان اینکه مهارت‌های تشکیلاتی و مبانی تشکیلاتی محتوای این دوره را تشکیل می‌دهند، افزود: در این دوره علاوه بر اینکه هر روز به یکی از ارکان تشکیلات پرداخته می‌شود پیش بینی شده که در پایان دانشجویان در خصوص مسائل بسیج دانشجویی با خبرگان بسیج دانشجویی به گفت و گو بپردازند.

مسئول مجتمع ولایت سازمان بسیج دانشجویی کار گروهی و تیمی را از جمله مزیت‌های این دوره دانست و گفت: در این دوره تا جایی که امکان داشته از برگزاری سخنرانی‌ها و برنامه‌های یک سویه پرهیز شده است.

علی خوان زاده بیان کرد: یکی دیگر از محاسن این دوره این است که مسئولان بسیج دانشجویی می‌توانند به صورت شبکه‌ای از تجربیات هم استفاده کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar