سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶- ۵۰: ۱۱
یک جهادگر بسیجی در گفتگو با«بسیج» مطرح کرد
نیرومند گفت: یک مدرسه متروکه ای وجود داشت که بچه های گروهی آن را از نو ساختند و البته امام جمعه شهر و بخشدار و برخی از مسئولان نیز کمک کردند.

مهدی نیرومند جهادگر بسیجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با اقدامات جهادی این گروه در مناطق محروم کشورمان اظهار داشت: ما در گروه جهادی بقیه الله والی فعالیت جهای می کنیم. این گروه یک اردوی دو روزه در فصل بهار و 10یک اردوی 10 روزه هم در فصل تابستان برگزار می کند.

نیرومند در توضیح این مطلب افزود: گروه جهادی بقیه الله والی در چند کارگروه فرهنگی، عمرانی، دامپزشکی و کشاورزی فعالیت می کند.

این جهادگر بسیجی تصریح کرد: یکی از اقدامات عمرانی گروه جهادی ما تجهیز مدارس در تابستان امسال بود. یک مدرسه متروکه ای وجود داشت که بچه های گروهی آن را از نو ساختند و البته امام جمعه شهر و بخشدار و برخی از مسئولان نیز کمک کردند.

وی خاطر نشان کرد: گروه جهادی بقیه الله والی یک کارگاه کفاشی در راستای اشتغالزایی در منطقه محروم ایجاد کرده است که البته باید پیگیری های بیشتری انجام شود. همچنین بر اساس نیاز سنجی هایی که شد اعزام تیمی از دامپزشکان را هم به مناطق محروم داشتیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar