سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶- ۵۸: ۱۰
مسوول بسیج فرهنگیان استان مرکزی در گفت‌وگو با «بسیج»:
محمدقلی گفت: از ابتدای انقلاب تا کنون نیز هر زمان که با روحیه جهادی پیش رفتیم با کمترین امکانات توانستیم بیشترین موانع را پشت سر بگذاریم.

محمدقلی مسوول بسیج فرهنگیان استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به تاکیدات مکرر امام خامنه‎ای مبنی بر لزوم داشتن روحیه جهادی مسئولین برای مرتفع کردن مشکلات کشور بیان داشت: اگر روحیه جهادی و کار انقلابی در بین مسئولین نباشد لوکوموتیو پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب به پیش نخواهد رفت و تنها مولفه‎ای که بعد از ایمان به خدا و پیروی از فرمایشت رهبری معظم انقلاب می توانیم به آن تکیه کنیم همین روحیه جهادی است.

مسوول بسیج فرهنگیان استان مرکزی در ادامه تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون نیز هر زمان که با روحیه جهادی پیش رفتیم با کمترین امکانات توانستیم بیشترین موانع را پشت سر بگذاریم.

محمدقلی در خاتمه با اشاره به بخشی از سخنان امام خامنه‎ای مبنی براینکه هنوز در مرحله تشکیل دولت اسلامی مانده‎ایم و هنوز این دولت شکل نگرفته است اظهار داشت: علت اینکه هنوز دولت اسلامی در کشور ما شکل نگرفته است به خاطر نبود روحیه جهادی و کار انقلابی است و اگر روحیه جهادی و کار انقلابی در بین مسئولین و مردم ایجاد نشود چرخ انقلاب به خوبی نخواهد چرخید و حرکت رو به جلو نخواهد داشت ، لذا همه بایستی با عمل انقلابی و روحیه جهادی در بخش‎های مختلف کار کنند تا انقلاب تداوم پیدا کند و چرخ انقلاب از حرکت بازنایستد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: