سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۱۷۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۲۲: ۱۱
فرمانده انتظامی مازندران:
باید با تحقیق و پژوهش‌های علمی و کاربردی امروز را مدیریت و در برنامه‌ریزی‌ها برای آینده طرح‌ریزی کنیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، از شهرستان ساری، سردار سیدمحمود میرفیضی صبح امروز در نشست نمایندگان پارلمان سربازان ناجا که با حضور معاون نیروی انسانی و نمایندگان پارلمان سربازان ناجا در ساری برگزار شد، اظهار کرد: تقویت بنیه فکری، بالا بردن آستانه تحمل و استفاده از توانمندی‌های علمی و حرفه‌ای سربازان نقش مؤثری در پیشبرد اهداف سازمانی دارد.

وی با اشاره به اینکه شرط موفقیت سازمان‌ها برخورداری از کارکنانی پویاست، افزود: باید با تحقیق و پژوهش‌های علمی و کاربردی امروز را مدیریت و در برنامه‌ریزی‌ها برای آینده طرح‌ریزی کنیم.

فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: ارتقای منزلت و شأن سرباز با ادای احترام متقابل همراه با مقررات سازمانی و آموزشی از مهم‌ترین راهکارهای اجرایی در بروز توانمندی‌های سربازان در دوره خدمتی آنهاست.

میرفیضی تشکیل پارلمان سربازان وظیفه را گامی مؤثر برای استفاده از ظرفیت سربازان نخبه در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مسؤولان برای حفظ شأن و منزلت سربازان عنوان کرد و گفت: تشکیل کمیسیون عالی معیشت سربازان، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، ترویج ارزش‌های اسلامی در بین سربازان، رسیدگی به وضعیت معیشتی و مشکلات سربازان و دیدار با اعضای خانواده‌های آنان از دیگر اقدامات انتظامی استان در این راستا بوده است.

وی توسعه عدالت سازمانی و پرهیز از هرگونه تبعیض، حفظ حرمت و شخصیت سرباز، ارتقای وضعیت بهداشتی، درمانی و خوشایندسازی محیط، توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی، توسعه و تقویت کمی و کیفی برای مراقبت از کارکنان وظیفه با نظارت فرماندهان را از مهم‌ترین مؤلفه‌های قابل توجه در به‌کارگیری از سربازان در ناجا عنوان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar