سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۳۳: ۱۱
مسوول بسیج کارمندان سپاه شهداء؛

مسوول سازمان بسیج کارمندان سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: اهتمام بسیجیان استان به ریشه کنی فقر از رسالت ها و وظایف انان است که باید همواره به آن توجه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار محمد هاشمی در نشست مشترک بسیج کارمندان استان آذربایجان غربی با کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه برگزاری جشن عاطفه ها افزود: اسلام دین رحمت، شفقت و مهربانی بوده و این امر بسیجیان را موظف می کند تا با تکیه برآموزه های دینی به یاری هموطنان خود بشتابند.

وی بیان کرد: فقر هم اکنون به عنوان یک تهدید برای کشور محسوب می شود که از طریق آن دشمنان راه نفوذ در کشور را پیدا می کنند.

هاشمی اضافه کرد: دشمن امروز فقر را دست آویز خود قرار داده و آن را حاصل ناکار آمدی نظام دینی کشور عنوان کرده ودر حال القای این موضوع در جامعه است.

وی بیان کرد: دشمنان در حال تلاش برای ایجاد شکاف در جامعه با القای این طرز تفکر هستند که نیازمند هوشیاری بسیجیان در راستای خنثی سازی این نوع فضاسازی ها هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: