سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۵۳: ۱۱
اختتامیه برنامه های طرح جوانه های صالحین به همت تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، اختتامیه طرح جوانه‌های صالحین شهرستان شاهرود به همت معاونت تعلیم و تربیت بسیج در سالن اجتماعات کانون جوانان بسیج با حضور مسئولین کانون‌های صالحین و اعضا منتخب طرح جوانه‌های صالحین برگزار شد.
در این مراسم چهار مسئول پایگاه‌های برتر جوانه‌های صالحین با حضور در جایگاه به تشریح برنامه‌های خود در این طرح پرداختند و در پایان از چهار پایگاه برتر طرح جوانه‌های صالحین و ۶۵ پایگاه برگزار کننده این طرح که برخی آتش به اختیار این طرح را در پایگا‌های خود اجرا کرده بودند با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد.
حجت الاسلام مرتضوی مسئول تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود در حاشیه این مراسم به خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود گفت: برنامه طرح جئوانه‌های صالحین در راستای غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان در ایام تابستان در سطح پایگاه‌های بسیج شهرستان شاهرود با همکاری فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌ها اجرا شد و این مراسم در راستای تجلیل از فعالیت‌های بسیجیان دست اندرکار اجرای این طرح در سطح شهرستان برگزار شد.
وی افزود: ما در ابتدا قریب به ۵۶ پایگاه را ایجاد کردیم، اما در ادامه نزدیک به ده پایگاه بسیج خودجوش و آتش به اختیار این طرح را در پایگاه‌های خود اجرا نمودند که امروز از دست اندرکاران این پایگاه‌ها نیز تقدیر به عمل آمد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar