سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۵۵: ۱۱
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون عمران مجلس مخالف تفکیک وزارت راه و شهرسازی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، صدیف بدری در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری در اردبیل اظهار داشت: کمیسیون عمران مجلس مخالف تفکیک وزارت راه و شهرسازی است و در این زمینه انتظار داریم دولت نیز اهتمام ویژه‌ای داشته باشد تا وزارت راه و شهرسازی همچنان در جای خود باقی بماند.

وی با اشاره به این که راه و شهرسازی دو مقوله‌ای جدانشدنی است افزود: این دو همیشه در کنار هم بوده و می توانند به همراه هم پیشرفت و توسعه را به همراه داشته باشند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از برنامه‌ریزی‌ برای اختصاص قیر رایگان در اسنان‌ها خبر داد و گفت: انتظار داریم سهم استان اردبیل نیز از اختصاص قیر رایگان افزایش یابد تا بتوانیم تحول عظیمی در ساماندهی جاده‌های استان ایجاد کنیم و شاهد بهبود وضعیت موجود باشیم.

بدری خواستار ارائه تسهیلات کم‌بهره به نوسازی بافت‌های فرسوده شد و بیان کرد: امیدواریم سود این تسهیلات کم باشد تا استقبال خوبی نسبت به نوسازی بافت‌های فرسوده انجام شود و بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی یکی از مطالبات مردم استان را ساماندهی ورودی‌های شهر اردبیل دانست و تصریح کرد: نیاز است در این زمینه وزارت راه و شهرسازی توجه ویژه‌ای داشته باشد تا ورودی‌های شهری اردبیل به طور ویژه ساماندهی شود و شاهد کاهش تصادفات در این قسمت‌ها باشیم.

‌میدان وحدت و ایثار اردبیل به قتل‌گاه تبدیل شده است‌

دیگر نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: متاسفانه میدان وحدت و ایثار اردبیل هم‌اکنون به قتل‌گاه تبدیل شده است.

رضا کریمی اظهار داشت: متاسفانه میدان وحدت و ایثار اردبیل هم‌اکنون به قتل‌گاه تبدیل شده است و نیاز است مسئولان راه و شهرسازی تدابیر ویژه‌ای برای این امر بیندیشند.

وی با اشاره به این که متاسفانه در میدان وحدت و ایثار شاهد تصادفات زیادی هستیم، افزود: این امر مشارکت مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه را می‌طلبد تا هر چه سریع‌تر طرح‌ها و برنامه‌های اساسی برای کاهش تصادفات در این میدان‌ها اجرا و پایه‌ریزی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار تخصیص اعتبارات ویژه برای ساماندهی ورودی شهر اردبیل شد و گفت: در حال حاضر ورودی شهر اردبیل متناسب با فرهنگ اردبیل نیست که انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی این ورودی اقدامات اساسی و ویژه انجام دهد.

کریمی خواستار افزایش اختصاص قیر رایگان به شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین شد و بیان کرد: نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه توجه ویژه‌‌ای به این امر داشته باشند تا شاهد ایجاد تحولات اساسی در حوزه آسفالت‌ریزی معابر و جاده‌ها باشیم.

وی بیان کرد: امیدواریم تمامی این موارد مورد توجه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه واقع شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق اهداف مورد نظر در ارتباط با ارائه خدمات مطلوب به مردم دست یابیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

منبع: تسنیم

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: