سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۰۶: ۱۲
سرپرست شهرداری تبریز:
سرپرست شهرداری تبریز با بیان این‌که «تبریز 2018» حاوی فرصت‌های ارزشمند اجتماعی و فرهنگی است، گفت: زمینه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در شهر تبریز مهیاست.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، محمدحسین اسحقی در برنامه تلویزیونی «شب فیروزه‌ای» با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: تقویت زیرساخت‌های گردشگری، محور اصلی برنامه‌و‌بودجه شهرداری تبریز در سال‌های اخیر بوده‌است؛ سعی شده تا این رویکرد، با ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و جذب ایده‌های گردشگری، هدایت شود.

وی اضافه کرد: شهرداری تبریز با ارائه مشوق‌های سرمایه‌گذاری، درصدد است تا «تبریز 2018» را به سکوی تحول گردشگری شهر تبدیل کند؛ بر همین اساس، هم‌اکنون هشت هتل در سطح شهر، با حمایت شهرداری تبریز در حال احداث است.

سرپرست شهرداری تبریز  در ادامه با بیان این‌که شهروندان تبریزی، میزبانان اصلی رویداد «تبریز 2018» هستند، اظهار داشت: تمیزی و زیبایی شهر، مرهون مشارکت و مسئولیت‌پذیری شهروندان است، مردم تبریز، همواره، به سخت‌کوشی و تعصب، شهرت دارند و شهرداری تبریز را در اجرای برنامه‌های توسعه شهر پشتیبانی‌ می‌کنند.

اسحقی خاطرنشان کرد: فرهنگ و هنر، یکی از ویژگی‌های اصلی مردم تبریز در دوره‌های مختف تاریخی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: