سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۷۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۱۶: ۱۲
مربی صالحین بسیج دانش آموزی حوزه ایمان شاهرود:
حجت الاسلام مشتاقی در اولین جلسه هیئت دانش آموزی و حلقه صالحین رهبر کوچک حوزه ایمان شاهرود گفت: باید به عشق امام زمان(عج) مراقب باشیم که گناه نکنیم و نعمت ولایت اهل بیت(ع) همچونان است که در دنیا در بهشت قرار داریم و این نعمت دنیا را برای ما بهشت می کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام مصطفی مشتاقی در اولین جلسه هیئت دانش آموزی و حلقه صالحین رهبر کوچک بسیج دانش آموزی حوزه ایمان که در حسینیه شهدا کانون جوانان بسیج شاهرود برگزار شد در سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع ولایت اظهار کرد: ولایت محوری‌ترین نکته است که باید همهگان بدان توجه داشته باشند.
وی افزود: امام زمان (عج) چشم و گوش خداوند است؛ محوری‌ترین موضوع ولایت است و ما در نماز از خدا می‌خواهیم بر ولایت استوار باشیم.
مشتاقی خاطر نشان کرد: گناه آدم را بدبو می‌کند و برای ما بعضی چیز‌ها غیب است و درک نمی‌کنیم، اما برای خدا شهادت است و همه چیز را می‌بیند و ائمه اطهار نیز اینگونه هستند و همه چیز را مشاهده می‌کنند و در روایات مختلف به این امر اشاره شده است.
وی تصریح کرد: کسی که در خلوت و تنهایی از خدا نترسد، خدا از او راضی نیست و از لو بر می‌گردد.
مربی نظام صالحین بسیج دانش آموزی با بیان اینکه همیشه امام زمان (عج) حاضر و ناظر بر اعمال ماست عنوان کرد: اگر اینگونه باشیم گناه نمی‌کنیم چرا که قلب آقا از ما آزرده خاطر می‌شود و دل حضرت را به دَرد می‌آوریم و خود را در محضر امام می‌بینیم و غرق در لذت ایشان هستیم و مراقب کردار و رفتار خود هستیم.
وی ادامه داد: باید به عشق امام زمان (عج) مراقب باشیم که گناه نکنیم و نعمت ولایت اهل بیت (ع) همچونان است که در دنیا در بهشت قرار داریم و این نعمت دنیا را برای ما بهشت می‌کند.
مشتاقی اظهار کرد: همت انسان باید این باشد که چه افتخاری بالاتر از اینکه امام زمان نا او را در مجلسی ببرد که این فرد یاور ماست.
وی افزود: حال که فرج عمومی مصلحت نیست که تحقق پیدا کند، اما فرج خصوص و شخصی که امکان دارد محقق شود و ما با اعمال خود سبب پیوند با امام زمان باشیم نه جدایی از ایشان که خسران دنیا و آخرت را همراه دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar