سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۱۷۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۲۰: ۱۲
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف لرستان:
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف لرستان گفت : تعداد 100 وقف برای سال جاری در برش برنامه هدف گذاری شده که تا کنون 50 وقف جدید در سال جاری محقق شده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت الاسلام محمد جواد عباس زاده اظهار داشت: تعداد ۱۰۰ وقف برای سال جاری در برش برنامه هدف گذاری شده که تا کنون ۵۰ وقف جدید در سال جاری محقق شده است.

وی افزود: وقف و موقوفات از مواردی است که قابلیت حل مشکلات جامعه را دارد که در این زمینه رسانه‌ها می‌توانند نقش بسزائی استان وجود دارد که باعث شده لرستان جزء استان‌های پیشتاز در حوزه وقف باشد بطوری که قدیمی‌ترین موقوفه در استان مربوط به ۹۵۰۰ سال پیش است.

معاون فرهنگی اوقاف لرستان با اشاره به اینکه بیشتر موقوفات استان انتفاعی هستند و درآمد مادی ندارند تصریح کرد: متأسفانه در استان وقف منفعتی کم داریم و درآمد موقوفات نیز ناچیز است. در معرفی وقف داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: موقوفات قرآنی در استان نداریم که این امر باعث شده فعالیت‌های قرآنی با مشکل روبرو باشد و نتوانیم در سطح کلان کار‌های قرآنی انجام دهیم و استان نیازمند وقف‌های جدید جهت برگزاری فعالیت‌های قرآنی است.
 
انتهای خبر/z
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: