سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۱۷۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۰۷: ۱۳
اردوی جهادی به همت مدیریت جهادی؛
خبرگزاری بسیح: مدیر پروژه های خیری و عمرانی شهیدان تقی زاده از افتتاح چهار پروژه فرهنگی، ورزشی و علمی به همت بنیاد خیریه شهیدان تقی زاده در سطح کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛ مجید صالحی گفت: مهندس محمود تقی زاده مدیر عامل شرکت پیشرو پارسیان و برادر شهیدان محسن و مسعود تقی زاده   هر ساله مبلغی را به منظور انجام کارهای عمرانی عام المنفعه در سطح کشور هزینه می کند که ساخت مدرسه، درمانگاه، سالن ورزشی، سرویس های بهداشتی، تهیه وام مسکن، جهیزیه و دارو و بسیاری اقدامات حمایتی از نیازمندان جزو برنامه های کمیته خیری شهیدان تقی زاده بوده است.

 وی افزود: در همین راستا، بیست و هفتمین پروژه بنیاد خیریه شهیدان تقی زاده در سال 96 طی مراسمی با حضور مسئولان و خانواده شهیدان تقی زاده در استان های کم برخوردار سیستان و بلوچستان، لرستان، فارس و هرمزگان به طور رسمی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

صالحی اظهار داشت: پروژه چوقابدار در منطقه دورود لرستان در تاریخ 27 شهریور، پروژه گچین در استان هرمزگان در تاریخ 29 شهریور، کمپ لولو 31 شهریور در چابهار و پروژه خشت بورکی 17 مهر ماه در استان فارس به بهره برداری می رسد.

وی افزود: مهندس تقی زاده تاکنون پروژه های عمرانی شامل مدرسه، سالن ورزشی، درمانگاه، پارک و سرویس بهداشتی، در مناطق مختلف کهریزک، نسیم شهر، نصیر شهر، خیرآباد، شاهد شهر یک و شاهد شهر 2، نیاسر کاشان، رباط کریم ساخته است و طی چشم اندازی که برای ادامه این مسیر طراحی کرده قصد دارد این تعداد را تا 110 پروژه برساند.

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: