سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۸۵۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۶
عضو هیأت مدیره اتحادیه کفش های ماشینی در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
حاج هاشمی گفت: نباید فراموش کرد که در رکود بسیاری از واحدهای تولیدی با ظرفیتی اسمی خود فعالیت نمی کنند. البته کاهش قدرت خرید مردم به دلیل مسائل اقتصادی موجود نیز از دیگر عوامل اثرگذار بر بازارها است.

ناصر حاج هاشمی عضو هیأت مدیره اتحادیه کفش های ماشینی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، به دلخوری و نارضایتی تولیدکنندگان این صنف اشاره کرد و گفت: این نارضایتی به حق است، چراکه امروز بازار فروش محصولاتشان کمرنگ شده و با این وجود هزینه های سربار نیز افزایش یافته اند.

وی با بیان اینکه واردات صحیح کفش نمی تواند خدشه ای به بازار تولیدکنندگان داخلی وارد کند، افزود: من معتقدم که اگر کالایی مسیر صحیح و بدون هیچ دورزدن قانون، وارد بازارهای کشور شود نه تنها تهدیدی برای تولید ملی از نظر قیمت ایجاد نمی کند، بلکه باعث رقابت بهتر و بیشتر در بازار و در نهایت ارتقا و رشد محصولات ایرانی می شود، با این وجود با واردات بی رویه نیز مخالف هستم.

عضو هیأت مدیره اتحادیه کفش های ماشینی تصریح کرد: مشکل اصلی این صنف، کالای قاچاق است چراکه قیمت های نازل این محصولات، بازار را خراب می کند و به نظر من دولت نتوانسته قاچاق را به معنای واقعی کنترل کند و دلیل این مسئله هم چیزی جز مقطعی بودن طرح های مبارزه با قاچاق نیست.

حاج هاشمی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کنیم که در رکود قرار داریم و در این شرایط بسیاری از واحدهای تولیدی با ظرفیتی اسمی خود فعالیت نمی کنند. البته کاهش قدرت خرید مردم به دلیل مسائل اقتصادی موجود نیز از دیگر عوامل اثرگذار بر بازارها است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar