سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۹۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶- ۳۲: ۰۶
فرمانده سپاه تهران در گفتگو با «بسیج»:
سردار یزدی گفت: باید توجه داشت که هرچه میزان اردوهای جهادی افزایش یابد، اثرات آن در جامعه نیز بیشتر خواهد شد. یقینا با افزایش فعالیت های جهادی بیش از پیش نقش بسیج در تحقق اقتصاد مقاومتی نمایان تر می شود.

سردار محمد رضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به ثمرات اردوهای جهادی بسیج در کشور، اظهار داشت: ازدوی جهادی اقدامی است در راستای بالا بردن ارزش های انسانی هم برای بسیجیانی که در اردوها شرکت می کنند و هم برای افرادی که از خدمات گروه های جهادی بهره مند می شوند.

وی با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به اردوهای جهادی و سازندگی در سراسر کشور، افزود: باید توجه داشت که هرچه میزان اردوهای جهادی افزایش یابد، اثرات آن در جامعه نیز بیشتر خواهد شد. یقینا با افزایش فعالیت های جهادی بیش از پیش نقش بسیج در تحقق اقتصاد مقاومتی نمایان تر می شود.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: امیدواریم روزی فرارسد که اردوهای جهادی فقط برای از بین بردن فقر و محرومیت زدایی نباشند و ما فقر را ریشه کن کرده باشیم و اردوها محلی برای تعالی انسان های منتظر ظهور باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar