سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۹۸۷۸
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶- ۳۹: ۱۶
مسئولین عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین از حوزه های فاطمه الزهرا(س) و صدیقه کبری(س) بسیج جامعه زنان شاهرود بازدید کردند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، مسئولین عقیدتی سیاسی نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در شاهرود از حوزه‌های مقاومت بسیج جامعه زنان و فاطمه الزهرا (س) بازدید کردند و از نزدیک در روند اجرایی برنامه‌های نمایندگی، ولی فقیه و قسمت‌های آن در این دوحوزه مقاومت قرار گرفتند.
در این سرکشی‌ها رابطین عقیدتی نظارت و مدیران قسمت‌ها نمایندگی در حوزه‌ها به ارائه گزارش فعالیت‌ها و برنامه‌های خود در شش ماه نخست سال ۹۶ پرداختند و مسئولین نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج ضمن خداقوت از نزدیک با پیشرفت برنامه‌ها و معایب و نواقص احتمالی آشنا شدند.
همچنین این بازرسین با حضور در نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهرود از نزدیک با برنامه‌های ابلاغی و پیشرفت این برنامه‌ها در سطح سپاه ناحیه شاهرود آشنا شدند.
لازم به ذکراست مسئولین نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج دو روز است که در قالب تیم‌هایی به بازرسی و سرکشی از نواحی و حوزه‌های سطح سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان پرداخته اند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar