سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۲۰۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶- ۱۴: ۰۸
تعدادی از افراد دلسوز و انقلابی شهرستان بروجرد برای طرح برخی انتقادات اساسی نسبت به عملکرد امام جمعه این شهر در دفتر ایشان حاضر شدند اما با اتفاقات غیرمنتظره ای مواجه شدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، صبح روز چهارشنبه ۲۲ شهریور تعدادی از افراد دلسوز و انقلابی شهرستان بروجرد برای طرح برخی انتقادات اساسی نسبت به عملکرد امام جمعه این شهر در دفتر ایشان حاضر شدند.

 این جلسه محرمانه که با حضور شخص امام جمعه و در کمال آرامش در حال برگزاری بود، به نماز ظهر منتهی و ادامه آن به بعد از نماز موکول شد و به همین دلیل امام جمعه از دفتر خویش خارج شد.

 پس از آن بود که عده ای ناشناس به دفتر امام جمعه حمله و اقدام به فحاشی نسبت به مردم مومن و انقلابی، نماینده سابق بروجرد، فرمانده سابق سپاه شهرستان و تعداد زیادی از ائمه جماعات بروجرد کرده و جو را ملتهب کردند.

 اندکی پس از ورود این عده، تعداد زیادی از اراذل و اوباش چاقو به دست بدون هیچ منعی وارد دفتر امام جمعه معزول بروجرد شده، به طرزی بسیار وحشیانه به حاضران در جلسه هجوم آوردند.

 گفته می شود نزدیک به شش تن از حاضران با چاقو و شیشه شکسته اوباش بروجرد دچار مجروحیت و مصدومیت شده اند.

 البته با ورود نیروی انتظامی و ماموران امنیتی بروجرد از بروز خشونت های بیشتر جلوگیری بعمل آمده است.

 بخشی از این خرابکاران هم در بیرون از محل جلسه مردم مظلوم بروجرد را مورد حمله خود قرار داده اند.

 در نهایت، جلسه مطالبات مردمی در بروجرد از امام جمعه به شکل مشکوکی با ورود این افراد برهم ریخته است.

 گفتنی است مردم این شهر نسبت به عملکرد ۱۴ساله امام جمعه بروجرد انتقاداتی دارند که به شکل مسالمت آمیز در حال پیگیری آن هستند.

 روز بعد از این حادثه امت حزب الله بروجرد با گردهمایی در مسجد ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه) با سخنرانی نماینده دوره قبل شهرستان حاج بهرام بیرانوند به تشریح جزییات حادثه روز قبل پرداخت.

 حاج محمد پاپی نژاد فرمانده انقلابی سابق سپاه بروجرد نیز در این گردهمایی حضور داشت. لازم به ذکر است جمع زیادی از مردم بروجرد و اقشار گوناگون این شهر (ایثارگران، فرهنگیان، روحانیت و…) سالهاست که از شورای سیاستگذاری ائمه درخواست تغییر امام جمعه شهرشان را دارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar