سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۲۴۸۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶- ۴۹: ۱۰
مسئول بسیج دانشجویی مازندران در گفت و گو با «بسیج»:
نوری گفت: بسیج وظیفه شناسایی تهدیدهای دشمن و معرفی آن به آحاد جامعه را بر عهده دارد و تا زمانی که بسیج هوشیار و بیدار باشد، هیچ تهدیدی این کشور را تهدید نخواهد کرد.

شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی مازندران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی یک تشکل دانشجویی، فراجناحی و فراحزبی است که بدون وابستگی به هیچ جناح و حزبی، شاخصه‌های انقلاب اسلامی را تبیین می‌کند، گفت:حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی و تبیین شاخص‌های گفتمان انقلاب اسلامی از جمله رویکردهای بسیج دانشجویی در انتخابات بوده و خواهد بود.


وی با اشاره به اینکه اینکه استکبار به دنبال خدشه‌دار ساختن آرمان‌های انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: دشمن سعی دارد باریشه کنی فرهنگ غربی در کشور هویت اسلامی را خدشه دار کند.


نوری بابیان اینکه دشمن می‌خواهد نظام لیبرال را با هویت اسلامی ایران تلفیق دهد، بیان کرد: امروز در معرض بسیاری از تهدیدها قرار داریم که بسیج وظیفه شناسایی تهدیدهای دشمن و معرفی آن به آحاد جامعه را بر عهده دارد و تا زمانی که بسیج هوشیار و بیدار باشد، هیچ تهدیدی این کشور را تهدید نخواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar