سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۲۵۴۰۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶- ۵۲: ۱۳
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان:
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: دفاع مقدس زایش تفکر انقلابی، بسیجی و گفتمان مقاومت بوده و باید کاری کنیم این مفاهیم که تاکنون سبب عزت و سربلندی ما شده است را تعمیق و ترویج دهیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سردار مرتضی کشکولی در همایش یاران بی‌ادعا که به مناسبت هفته دفاع مقدس در دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان برگزار شد اظهار داشت: جنگ هشت سال بین ایران و عراق جنگی جهانی بود چراکه یک‌طرف این جنگ ایران و طرف دیگر کل جهان بود.


وی افزود: در دو سال نخست جنگ، جهان غرب به سردمداری شوروی سابق و صدام به این نتیجه رسیدند که اشتباه کرده‌اند و شش سال تلاش کردند امام را قانع کنند تا روی میز مذاکره بیاید.


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان بابیان اینکه قطع‌نامه 598 به‌ظاهر بین ایران و عراق نوشته شد، ولی در باطن بین ایران و کل جهان بود عنوان کرد: جنگ ما از سال ۵۹ تاکنون ادامه داشته و همان جنگ است چراکه آرمان‌ها پایدار هستند، ولی تاکتیک آن عوض‌شده است.


وی گفت: دفاع مقدس غیر از همه جنگ‌ها است و از قدرت جهان‌بینی و بعد سخت نظامی رونمایی کرد، مبنا و فلسفه دشمنان کمونیستی است و یکی از برترین قوای مسلح جهان که اسرائیل است ۳۳ روز جنگ با لبنان آن‌هم با افرادی حزب الهی و بدون سلاح انجام داد، ولی دوباره به این نتیجه رسیدند که محاسباتشان اشتباه بوده و پس‌ازآن جنگ در غزه را شروع کردند، ولی بازهم نتوانستند پیش بروند.


سردار کشکولی تصریح کرد: جمهوری اسلامی یک‌طرف و طرف دیگر استکبار است، اگر سر عهد و پیمان و میثاقی که باخدا، اسلام و دین بسته‌ایم پایبند باشیم درروی زمین حریف نداریم.


وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام داعش را ساختند تا جنگ مذهب علیه مذهب به راه بیفتد و خیلی از جا‌ها این اتفاق افتاد چراکه حاکمان عراق و سوریه هنوز آمادگی کاملی نداشتند.


وی بیان کرد: آمریکا نفوذ سیاسی و قدرت عملیاتی بی‌نظیری دارد، سلطه بر رسانه‌ها و سازمان‌های بین‌المللی آمریکا منحصربه‌فرد است همچنین دارای قدرت برتر مالی و اقتصادی در جهان و اندازه کل جهان تجهیزات جنگی و قدرت دارد، ولی دچار پدیده بی‌عملی شده است.


وی افزود:: در جنگ آمریکا علیه سوریه که در دولت دوم اوباما رخ داد، رئیس‌جمهور وقت زمان مشخص کرد، ولی به این نتیجه رسید باید ائتلافی انجام دهد و به‌صراحت بیان کرد نمی‌توانیم با ایران بجنگیم والان ترامپ دست روی این موضوع گذاشته و بازهم خطا می‌رود.


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان خاطرنشان کرد:امروز سلاح‌های جهان غرب علیه انقلاب اسلامی ازکار افتاده است و دشمنان جمهوری اسلامی همه‌چیز دارند، ولی دچار بی‌عملی شده‌اند و نرخ تنزل قدرت سیاسی‌شان بالا رفته و چندین بار به جمهوری اسلامی پیام داده‌اند که نشان می‌دهد به‌شدت در ضعف هستند.


وی وگفت: جمهوری اسلامی معدل کار ما است، ولی انقلاب اسلامی آرمان‌هایی است که دلبری می‌کند؛ کل منطقه الآن در سیطره انقلاب اسلامی است و دشمنان در پی این هستند به هر طریقی جلوی نفوذ اسلام را بگیرند که می‌توان به موضوع جدایی کردستان عراق اشاره کرد.


وی خاطر نشان کرد: دفاع مقدس زایش تفکر انقلابی، بسیجی و گفتمان مقاومت بوده و باید کاری کنیم این مفاهیم که تاکنون سبب عزت و سربلندی ما شده است را تعمیق و ترویج دهیم.
 


انتهای پیام/Z
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar