سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۲۷۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۶- ۲۴: ۱۷
در خطبه های نماز جمعه مطرح شد
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه نیز در جمع نمازگزاران میرجاوه گفت: رهبری منحصربفرد و بینش و بصیرت مقام معظم رهبری باعث شده است تا مردم شیعه و سنی کشور با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بر وحدت خویش افزوده و این وحدت و بصیرت عامل قدرت جمهوری اسلامی ایران در جهان است
به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: امام حسین (ع) برای احیای دین جدش حضرت محمد (ص) قیام کرد تا دین اسلام را احیا و امربه معروف و نهی از منکر را جاری کند، اما دشمنان ستمگر سر فرزند پیامبر را از تن جا کردند.
وی افزود: ایثار و شهادت در راه خدا و اسلام را باید از امام حسین (ع) آموخت، جمهوری اسلامی ایران بر پایه فرهنگ عاشورا بنا شد و امروز مدافعان اسلام مانند شهید محسن حججی ثابت کردند که راه امام حسین (ع) در دفاع از اسلام ناب محمدی ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: فرهنگ شهادت و شهادت طلبی همچنان در ایران اسلامی جاریست، همان طور که رزمندگان ما در طول جنگ تحمیلی برای دفاع از خاک کشور و اسلام به پا خاستند امروز مدافعان اسلام در سوریه جلوی تروریست‌ها و جیره خواران آمریکا و اسراییل ایستاده اند و اجازه نمی‌دهند تا آمریکا و اسراییل اسلام ناب محمدی را نابود کنند این رزمندگان ادامه دهندگان راه امام حسین (ع) و یاران شهیدش هستند.
جانشین سپاه شهرستان میرجاوه نیز در جمع نمازگزاران بیان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان شیعه و سنی است که با تبعیت از رهبر خود به میادین نبرد علیه باطل شتافتند و از خاک کشور خود دفاع کردند.
سرهنگ پاسدار حسین قمبری افزود: تفکر بسیجی که در کشور طنین انداز است باعث شد تا رزمندگان به دعوت رهبر خود لبیک گفته و خون خود را نثار آزادی کشور خود کردند، فرزندان شیعه و سنی این کشور در عرصه‌های مختلف از جنگ تحمیلی تا به امروز با اطاعت از فرامین رهبر خود از استقلال و آزادی کشور خود دفاع کردند.
وی با اشاره به وحدت بی نظیر شیعه و سنی در ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: اطاعت از ولایت فقیه، حاکمیت روحیه معنوی در میان رزمندگان، دفاع از کشور در جنگ تحمیلی و جهاد در راه خداوند باعث شد تا فرزندان ایران زمین اجازه ندهند تادشمنان خاک کشور را به یغما ببرند، اگر چه استکبار جهانی و دشمنان کشور سعی دارند تا روحیه ایثار و شهادت طلبی را از جوانان ما بگیرند و اتحاد و همبستگی بین شیعه و سنی را از بین ببرند، اما رهبری منحصربفرد و بینش و بصیرت مقام معظم رهبری باعث شده است تا مردم شیعه و سنی کشور با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بر وحدت خویش افزوده و این وحدت و بصیرت عامل قدرت جمهوری اسلامی ایران در جهان است.
سرهنگ قمبری با اشاره به نقش علمای شیعه و سنی در افزایش وحدت، تاکید کرد: علمای شیعه و سنی نقش مهمی در افزایش وحدت در استان داشته اند و سپاه نیز با خدمات رسانی به مردم به خصوص در مناطق محروم سعی دارد تا علاوه بر تحکیم وحدت، نقش مثبتی در رفاه مردم و افزایش امنیت ایفا کندو طبق فرمایشات و دستور رهبر معظم انقلاب، سپاه قصد دارد تا در راستای افزایش امنیت، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم، ساخت مسکن برای محرومین، برگزاری اردو‌های جهادی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات مضاعفی را به مردم ارائه دهد.
وی با تاکید بر نقش بسیج در ارائه خدمت به مردم، اذعان کرد: مردم بسیجی وبومی می‌توانند با حضور در بسیج، کمک شایانی در ارائه خدمات بهتر سپاه به مردم داشته باشند تا سپاه بیش از پیش بتواند به وظیفه خطیر خود در افزایش خدمات و ایجاد امنیت عمل کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar