سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۲۷۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۶- ۳۵: ۱۸
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: قیام و نهضت حسینی صرفاً متعلق به مسلمانان نیست بلکه متعلق به هر آزاده ای است که تفکر سالم داشته باشد؛ اما چه باید کرد که بشر امروزی این تفکر را به خود نمی گیرد
به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان؛ سردار حسین معروفی در مراسم بیعت با فرمانده که در مزار شهدای جزینک شهرستان زهک برگزار شد اظهار داشت: همه‌ی حرکات در جبهه‌ی دفاع مقدس با تدبیر و حساب شده بود؛ اینکه بعضی‌ها مدیریت جبهه را زیر سوال می‌برند؛ معرفتی از جبهه ندارند و حتی دستی از دور به آتش هم نداشته اند.
وی افزود: امسال تقارن هفته پر افتخار دفاع مقدس و محرم الحرام به دهه اول محرم زیبایی خاصی به مراسمات مذهبی ما داده است، این تقارن زیبا و پرمعنا برگرفته از فرهنگ عاشورای حسین بن علی (ع) است.
وی بیان داشت: قیام و نهضت حسینی صرفاً متعلق به مسلمانان نیست بلکه متعلق به هر آزاده‌ای است که تفکر سالم داشته باشد؛ اما چه باید کرد که بشر امروزی این تفکر را به خود نمی‌گیرد.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: بزرگترین منطق متعلق به تفکر سیدالشهدا (ع) است، تفکری که ظلم نکردن و زیر بار نرفتن ظلم برای اصلاح جامعه و رسیدن به حق و حقیقت است.
سردار معروفی بیان داشت: فرهنگ دفاع مقدس ما ۸ سال تکرار شد، اگر امروز دفاع مقدس، شهدا و جانبازان ماندگار شدند به واسطه فرهنگ عاشورایی است.
وی با بیان اینکه شهید میرحسینی پرورش یافته زیر خیمگاه حسین بن علی (ع) است خاطرنشان کرد: فرهنگ عاشورا میرحسینی را به یک عارف تبدیل کرد بدون این که در کلاس عارفی نشسته باشد، عشق بازی دفاع مقدس عشق بازی کربلا بود و ما در دفاع مقدس شمه‌ای از کربلا را با چشم سر دیدیم و لمس کردیم.
سردار معروفی گفت: منطق حسین ابن علی (ع) منطق انسانیت، بزرگی و سربلندی است، و جای معامله، ذلت و خاری در آن وجود ندارد، عرفان جبهه ما، عرفان عاشور بود..
فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد: امروز مشکل ما در جامعه این است که یک عده باور به ولایت ندارند؛ ولایت باوری مهم‌تر از ولایت پذیری است، رزمندگان اسلام به امام راحل باور داشتند که او حجت است و حرف او حرف خدا و امام حسین (ع) است، خلاف ولایت راهی جز هلاکت و جهنم نخواهد داشت.
وی بیان داشت: شهید حججی امروزه در ایران غوغا به پا کرده است، کشور ما را تکان داد و به همه‌ی ما تلنگر زد، ما در مقابل این انسان بزرگ احساس حقارت می‌کنیم.
وی با بیان اینکه شهید حججی پرورش یافته مکتب عاشورا بود اذعان کرد: در منجلاب فضای مجازی شهید حججی بیرون می‌آیدو اینگونه عزیز می‌شود، حججی یعنی مسئولیت، محرم امسال تغییر کرده است، شهید حججی علی اکبر ما شده، پیکر او نیز همانند علی اکبر تکه تکه شده بود ما اگر فرهنگ میر حسینی را مراقبت کنیم و ترویج دهیم یعنی مسئولیت داریم و ولایت را پذیرفته ایم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar