سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۲۷۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶- ۳۶: ۰۹
المهندس:
فرمانده ارشد عراق در جمع رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء اظهار داشت: این گروه مقاومت آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های داعش در هر منطقه‌ای را دارد و همگان به حماسه آفرینى آن اقرار مى‌کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، نایب رئیس سازمان بسیج مردمى عراق (الحشد الشعبی) در جریان عملیات "قادمون یا حویجة" از منطقه عملیاتى "جبال مکحول" واقع در شمال استان صلاح الدین که در سیطره مقاومت اسلامى نُجَباء قرار دارد، حضور یافت.

«أبو مهدی المهندس» با بیان اینکه "لشکر ١٢ حشد را نُجَباء به خود اختصاص داده است"، اظهار داشت: این دلاورمردان طی سال‌هاى اخیر از گرانبهاترین دارایی‌های خود در راه محافظت از سلسله کوه‌های مکحول در برابر تروریست‌های تکفیری داعش گذشتند.

وی افزود: نُجَباء یکی از مهتمرین گروه‌های حشد شعبى است و آن‌ها حماسه‌هایی آفریده که همگان به آن اقرار کرده‌اند.

فرمانده برجسته عراقى همچنین از رشادت‌هاى نُجَباء در میدان نبرد تقدیر کرد و گفت: رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش در هر منطقه‌ای را دارند.

المهندس با ابراز امیدوارى از زوال گروه تروریستى تکفیری داعش که از سال ٢٠١٤ سوداى اشغال عراق را داشت، تصریح کرد: رزمندگان نُجَباء جدیت قابل تحسینى در حفظ سرزمین عراق دارند و بار‌ها نقشه‌هاى شوم تروریست‌ها را نقش بر آب کرده‌اند.

گفتنى است، امنیت منطقه "جبال مکحول" پس از پایان عملیات آزادسازى و پاکسازى بیجى، به مقاومت اسلامى نُجَباء محول شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar