سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۲۹۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
یک بسیجی جهادگر در گفتگو با«بسیج»عنوان کرد
باقچقی گفت: گروه جهادی ما تمام تلاش خود را بر این مسئله متمرکز کرده که به روستاها رونق دهد تا درآمد بیشتری داشته باشند چراکه اقتصاد کشور ما بر کارکرد روستائیان می چرخد.

امید باقچقی جهادگر بسیجی و عضو گروه جهادی شهید علم الهدی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بجنورد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج با اشاره به اقدامات این گروه جهادی در مناطق روستائی و محروم کشورمان اظهار داشت: یکی از مهم ترین مشکلات مردم مناطق محروم که ما خدمت می کنیم نداشتن آب شرب و تلویزیون است.

این جهادگر بسیجی خاطر نشان کرد: به دلیل مشکلات متعددی که در روستاها وجود دارد معضل مهاجرت از روستا به شهر های بزرگ به وجود می آید که همین موضوع منشأ بسیاری از آسیب های اجتماعی همچون فقر، حاشیه نشینی و غیره است.

عضو گروه جهادی  شهید علم الهدی یادآور شد: بنابراین گروه جهادی ما تمام تلاش خود را بر این مسئله متمرکز کرده که به روستاها رونق دهد تا درآمد بیشتری داشته باشند چراکه اقتصاد کشور ما از کارکرد روستائیان می چرخد و اگر روستائیان ناامید شوند به شهرها مهاجرت می کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar