سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۲۹۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶- ۲۴: ۰۶
یک نخبه بسیجی در گفتگو با«بسیج»:
همتی گفت: اگر بسیج هم مثل دولت عمل می‌کرد تا الآن شکست‌هایی در حوزه‌های مختلف می‌خورد. کارگران بسیجی، مخلصانه در خدمت نظام و رهبری مشغول کار هستند و سعی در تلاش برای بهبود محصولات خود خواهند بود.

محمد همتی نخبه بسیجی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج درباره حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی گفت: تولیدکنندگان از قشر زحمت کش جامعه محسوب می‌شوند، اما متاسفانه دولت آن حمایتی که باید از این قشر داشته باشد ندارد و بیشتر سنگ اندازی را در سیاست‌های خود قرار داده است.

وی عنوان کرد: اگر بسیج هم مثل دولت عمل می‌کرد تا الآن شکست‌هایی در حوزه‌های مختلف می‌خورد. کارگران بسیجی، مخلصانه در خدمت نظام و رهبری مشغول کار هستند و سعی در تلاش برای بهبود محصولات خود خواهند بود.

این نخبه بسیجی افزود: ما در تولید محصولات صنعتی و کشاورزی گام‌های رو به رشدی برداشته ایم، اما متاسفانه دولت به گونه‌ای عمل می‌کند که کارکنان و کارگران هر نهادی احساس نارضایتی می‌کنند. در کشور‌های پیشرفته که دولت مردان باید از آن‌ها الگو برداری کنند، تولیدکننده از جایگاهی ویژه برخوردارند و به آن ارج می‌نهند، اما متاسفانه در ایران از مظلوم‌ترین‌ها محسوب می‌شوند

همتی با بیان اینکه سیاست‌های دولت باید در چهارچوب اقتصاد مقاومتی باشد اظهار داشت: اگر دولت با همین تفکراتی که در پیش گرفته است مسیر را طی کند، قطعا ما در زمینه‌های اقتصادی که دشمن برای ما برنامه ریزی کرده، شکست می‌خوریم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar