سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۲۹۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶- ۲۶: ۰۸
یک جامعه شناس در گفتگو با بسیج؛
یک جامعه شناس گفت: افزایش نابهنجاری در جامعه، منجر به تبدیل شدن آن به هنجار شده و این امر مسبب تبدیل ضد ارزش‌ها به ارزش است.

سیاوش قلی پور جامعه شناس در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: رخنه فرهنگی و پذیرش فرهنگ ضد ارزش غرب  باعث قبح شکنی و آزادی های بی قید و شرطی می شود که ناهنجاری ها را عادی و مبدل به هنجار می سازد.

 

وی گفت: تا چندسال گذشته طلاق که منفورترین حلال شرعی است به سختی بر زبان می آمد ولی در حال حاضر  طلاق گرفتن و جشن طلاق به یک امر عادی با افزایش روزافزون تبدیل شده است که ناشی از رخنه فرهنگ بیگانه است.

 

قلی پور ادامه داد: افزایش نابهنجاری در جامعه، منجر به تبدیل شدن آن به هنجار شده و این امر مسبب تبدیل ضد ارزش‌ها به ارزش   و افزایش آسیب های اجتماعی می گردد.

 

این جامعه شناس افزود: انتشار عکس های شخصی در فضای مجازی نیز یکی دیگر از این هنجارشکنی های است که ارزش و شخصیت افراد را زیر سوال می برد .

 

وی بیان کرد: اقدامات سریع در انتشار و آموزش سبک زندگی اسلامی –ایرانی و ارتقا سطح آگاهی مردم از آسیب های هنجارشدن ناهنجاری ها یک راهگشای مناسب خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar