سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۲۹۷۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶- ۵۸: ۰۸
مسئول سازمان اردوئی و راهیان نور کشور:
سردار سلیمانی اظهار داشت: راهیان نور هدیه شهدا به جوانان بوده و مقدمه بازگشت خویش به خویشتن است.

به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج، سردار یعقوب سلیمانی رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور بسیج مستضعفین کشور، در همایش تجلی اخلاص در هتل زاگرس ایلام، گفت: قریب به 40سال از پیروزی انقلاب گذشته است، و همواره دشمن از کینه توزی خود بر علیه این نظام و کشور دست برنداشته است و همواره از اشاعه تفکر انقلابی در خارج از مرزهای ایران واهمه داشته است.
وی اظهار کرد: گفت: دشمن به دنبال خاموشی تفکر امام و انقلاب بوده و هست ولی غافل بودند از نهضت امام. امروزه میبینیم شهید حججی یک نفر بود ولی قبل از شهادت فضا را با شعار هیهات مناالذله تسخیر کرد.
رئیس سازمان اردویی و گردشگری کشور شهدا را مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت اعلام و بیان کرد: بی شک یکی از ماندگارترین راه های احیا یاد شهدا در تبیین خط شهادت و.مقابله با تهاجم فرهنگی بیان ایثارگری ها و حماسه های آنان است.
سلیمانی با بیان اینکه احترام خاصی برای ایلام قائل هستیم و ایلام دومین استان شهید پرور کشور است، افزود: دفاع مقدس تابلویی از عاشورا و انگیزه ها مجذوب ولایت ها روحیه استکبار ستیزی فداکاری، خلوص است.
وی با اشاره به برگزری هر ساله عزادااری امام حسین (ع) و دور بودن از کهنگی و فراموشی قیام عاشورا، خاطرنشان کرد: هرسال این.مراسم نسبت به سال گذشته رونق بیشتری دارد، جنس دفاع مقدس نیز همین است و هیچگاه کهنه گی ندارد، و این دستاوردها و ایثار ها را باید به نسلهای بعد از خود انتقال دهیم.

 

این مقام مسئول یادآور شد: برای انتقال این اهداف بستری مناسب تر از راهیان نور نیست، و باید گفت تحولی که این مناطق در افراد ایجاد می کنند غیر قابل انکار است.
سردار سلیمانی اظهار داشت: راهیان نور هدیه شهدا به جوانان ما است و مقدمه بازگشت خویش به خویشتن است. بستر سازی راهیان نور نقطه تقابل با تهاجم فرهنگی دشمن است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar