سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۲۹۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶- ۱۰: ۰۹
مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با «بسیج»:
کیخواه گفت: طبیعتا چنین نهادی مثل بسیج که مردمی باشد و بخواهد انقلاب را حفظ کند و استمرار دهد و انقلاب را جهانی کند، موجب شده تا دشمنان انقلاب نسبت به آن اینقدر بغض نشان دهند.

علیرضا کیخواه مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به نقش آن در پیشبرد انقلاب بیان کرد: حضرت امام(ره) خطاب به بسیجیان فرموده بودند که اگر مسئولین از شما بسیجیان غفلت کنند، در آتش دوزخ گرفتار خواهند شد و این نشان از نگاه ویژه حضرت امام(ره) به بسیج دارد.

مسوول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره به فلسفه راه‎اندازی بسیج توسط حضرت امام (ه) تاکید کرد: آن چیزی که می‎تواند انقلاب را رشد و حرکت و استمرار دهد و اهداف انقلاب اسلامی را محقق کند و در کنار آن بتواند از آرمان‎های اساسی و اصول اساسی انقلاب که اصل نه شرقی و نه غربی است محافظت کند و انقلاب را از مرزها عبور دهد، بسیج است.

کیخواه در خاتمه به هجمه دشمنان به این نهاد انقلاب اشاره کرد و گفت: طبیعتا چنین نهادی که مردمی باشد و بخواهد انقلاب را حفظ کند و استمرار دهد و انقلاب را جهانی کند، موجب شده تا دشمنان انقلاب نسبت به آن اینقدر بغض نشان دهند و هر کسی که نسبت به بسیج بغض نشان دهد طبیعتا نسبت به انقلاب بغض دارد، لذا کسانی که بسیج را مورد هجمه قرار می‎دهند، خواسته یا ناخواسته و دانسته یا نادانسته، خیانت می‎کنند و یا اینکه جهالت و غفلت می‎کنند و هر دو به انقلاب ضربه می‎زنند، به همین جهت است که حضرت امام بسیج را استمرار انقلاب می‏داند و تاکید می‎کند که راهی جز این نیست که به اهداف انقلاب برسیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar