سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۲۹۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶- ۰۹: ۱۱
به پیشنهاد بسیج دانشجویی؛
به پیشنهاد بسیج دانشجویی مصوب گردید غیبت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان برای شرکت در مراسم اربعین در حدود غیبت مجاز، مطابق با بخشنامه ارسالی، موجه قلمداد شود.

به گزارش سازمان بسیج دانشجویی کشور خبرگزاری بسیج،  جلسه ستاد اربعین دانشگاه فرهنگیان به ریاست دکتر مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان تشکیل شد. در این جلسه، سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تأکید بر نقش تسهیل گری این ستاد در ایجاد بستر مناسب برای حضور دانشجومعلمان، بر انجام هماهنگی برای رفع موانع حضور دانشجومعلمان تأکید نمودند.

مهرمحمدی بیان کرد: برنامه راهپیمایی اربعین حسینی(ع) جزء برنامه درسی غیر رسمی این دانشگاه می باشد، بر برگزاری این برنامه به صورت خودجوش و مردمی تأکید داشتند.

در پایان جلسه به پیشنهاد بسیج دانشجویی مصوب گردید غیبت دانشجو معلمان از کلاس، برای راهپیمایی اربعین در حدود غیبت مجاز، مطابق با بخشنامه ارسالی، موجه قلمداد شود و نیز محوریت سازماندهی و اعزام با بسیج دانشجویی دانشگاه باشد.

همچنین مقرر گردید که مدیران و رؤسای استانی حتی الامکان با مرخصی کارمندان برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین موافقت نموده و مرخصی اساتید نیز به شرط تعهد به انجام کلاس جبرانی بلامانع می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar