سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۰۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶- ۴۵: ۱۲
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان:
هجمه به رئیس قوه قضائیه در ادامه ی روندی است که از دو دهه‌ی پیش و با ابزار مختلف از جمله جنگ نرم در راستای تضعیف قوای سه گانه و دستگاه هایی که مظهر اقتدار کشور جمهوری اسلامی ایران هستند آغاز شده است.

به گزارش سرویس بسیج حقوقدانان خبرگزاری بسیج، مهدی بهرامیان، مسئول سازمان بسیج حقوقدانان درپیرامون شایعات ایجاد شده علیه رئیس قوه قضائیه گفت: هجمه به رئیس قوه قضائیه در ادامه ی روندی است که از دو دهه‌ی پیش و با ابزار مختلف از جمله جنگ نرم در راستای تضعیف قوای سه گانه و دستگاه هایی که مظهر اقتدار کشور جمهوری اسلامی ایران هستند آغاز شده است.


بهرامیان در ادامه افزود: دشمن دنبال این است که عوامل اقتدار ملی و اعتماد راسخ به حاکمیت دین را از بین ببرد لذا به سپاه، بسیج، شورای نگهبان و قوه قضائیه حمله می‌کند؛ دشمن شناسی، بصیرت افزایی و مطالعه تاریخ برای مردم و مسئولین امری ضروری است.
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان با اشاره به ریشه اصلی این دشمنی ها گفت: دشمن چون با مبانی فکری و عملی به وجود آمده از نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد جبهه‌ی مقابلی تشکیل داده و پروژه نفوذ را نیز در ابعاد مختلف اجرا می کند.


وی در پایان ضمن بر شمردن سابقه این دشمنی ها گفت: اینها حتی قبل از شکل گیری انقلاب اسلامی با خود مسلمانان و شیعیان مشکل داشتند؛ انگلیسی ها مستر همفر را مامور می‌کنند تا جریان نفاق و انحراف در دین را بین مسلمانان ایجاد کند. این در حالی است که امروز در ایران ولایت فقیه و بازوهای آن در نظام اسلامی آنها را بیشتر نگران کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: