سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۰۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶- ۲۲: ۱۳
قائم‌مقام معاون فنی سازمان صداوسیما کشور:
قائم‌مقام معاون فنی سازمان صداوسیما کشور: حوزه فناوری سازمان باید بر حوزه‌های محتوایی هم تاثیر گذار باشد و در حوزه‌های مجازی و کاهش هزینه در بخش تولید هم پرچمدار باشد و مراکز استان‌ها در این حوزه هم باید خود را به روز نگه دارند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، محمد فهمی در چهاردمین چهاردمین اجلاس سراسری فناوری رسانه اظهار داشت: توسعه رسانه به سوی دو رویداد بزرگ می‌رود و ما قصد داریم در این اجلاس با مشورت گرفتن از معاونین فنی استان ها، نظرات مهم را منتقل کنیم و گامی بزرگ در راه برگزاری این اجلاس برداریم.

وی افزود: هدف اصلی برگزاری این مانور را نشان دادن قابلیت و توانایی صداوسیما در حوزه زیربخش توسعه است وامیدواریم در مانور امسال، با کمک مراکز استان‌ها اصل تمرکز زدایی را رعایت کنیم و تمام داشته هایمان را در یک نقطه متمرکز نکنیم که خدایی ناکرده با آسیب آن نقطه تمام داشته هایمان از دست برود.

قائم‌مقام معاون فنی سازمان صداوسیما کشور عنوان کرد: در حوزه فنی و ماهواره‌ای مراکز استان‌ها قدم‌های جدیدی برداشته اند و از این طریق قدرت را از تهران خارج و در مراکز استان‌ها قرار داده اند.

وی خاطر نشان کرد: اجلاس سراسری حوزه فنی سازمان صدا و سیما طبق برنامه‌ریزی در ۲۱ یا ۲۲ آذر ماه در تهران برگزار خواهد شد و اهمیت این اجلاس هم برای سازمان و هم در سطح ملی بسیار مهم است.

وی بیان کرد: در سال‌های اخیر، اجلاس‌های تکنولوژی، بحث فناوری‌های نوین را دنبال کرده و با ابتکاری که معاونت این حوزه به عمل آورده، اجلاس سراسری فناوری تجمیع این رویداد‌ها شد.

تصریح کرد: حوزه فناوری سازمان باید بر حوزه‌های محتوایی هم تاثیر گذار باشد و در حوزه‌های مجازی و کاهش هزینه در بخش تولید هم پرچمدار باشد و مراکز استان‌ها در این حوزه هم باید خود را به روز نگه دارند.

قائم‌مقام معاون فنی سازمان صداوسیما افزود: سازمان سعی دارد که تمام سیگنال‌های صدا، تصویر و رادیو در تهران را مانیتور کند و در صورت قطعی شدن همانند سه ماه قبل، این‌ها را ثبت و ضبط و به مراکز استان‌ها هم منتقل کند.


وی خاطر نشان کرد: برای بالا بردن قابلیت‌های موجود در حوزه انتقال سیگنال، از سیستم‌های مخابرات سرویس می‌گیریم و تمام کارکنان این بخش‌ها باید به حساسیت این امر واقف باشند و تمام تلاش خود را در راستای کاهش قطعی و مشکل وقفه برنامه‌ها داشته باشند.

قائم‌مقام معاون فنی سازمان صداوسیما اظهارداشت: مشکلات قطعی و وقفه برنامه‌ها از پیش باید برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی شوند و در این حوزه‌ها باید نیرو‌های شیفت ۲۴ ساعته وجود داشته باشد.
 
 
 
انتهای خبر/z
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar