سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۰۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۶
یک کار آفرین بسیجی در گفتگو با «بسیج»:
فضلی ادبی گفت: دولتی که حمایت کننده از تولید کننده باشد و بتواند موانع را از سر راه آن ها بردارد، دولتی اشتغال زا و تولید محور خواهد بود.

رضا فضلی ادبی کارآفرین و تولید کننده عسل طبیعی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، درباره انتظاراتی که از دولت دارد اظهار داشت: وام‌هایی که با سود‌های ۱۸ یا ۲۲ درصد برای تولید کننده در نظر گرفته می‌شود توجیه اقتصادی ندارد. تولید کننده ایرانی با وام‌هایی که همواره سود‌های پایین تری دارند می‌توانند بخشی از مشکلات خود را حل کنند.

وی افزود: کسانی بودند که وام‌هایی با سود ۱۸ درصد با کمک دولت از بانک‌ها دریافت کردند، اما چندی نگذشت که با ورشکستگی مواجه شدند. این در حالی است که اگر همین وام ۴ درصد بود شرایط بهتری را برای آن رقم می‌زد.

فضلی ادبی در بیان نشانه‌های دولت اشتغال زا و تولید محور عنوان کرد: دولتی که حمایت کننده از تولید کننده باشد و بتواند موانع را از سر راه آن‌ها بردارد، دولتی اشتغال زا و تولید محور خواهد بود. از اصلی‌ترین وظایف اقتصادی دولت میتواندحمایت گری از تولید کننده باشد. اگر حمایت صورت بگیرد طبیعتا اقتصاد مقاومتی را دنبال کرده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar