سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۰۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶- ۳۷: ۰۸
مسوول بسیج دانشجویی جلفا در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
زینالی گفت: بسیج سیاسی است اما سیاست‎زده نیست، درعین اینکه اهل گروه بازی و حزب بازی و باندبازی نیست و به هیچ جریان و حزب و گروهی چه داخلی و چه خارجی نیز وابستگی ندارد.

علی زینالی مسوول بسیج دانشجویی شهرستان جلفا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با تاکید بر لزوم حضور بسیج در عرصه سیاسی عنوان کرد: طبق تاکید رهبری معظم انقلاب بسیج سیاسی است اما سیاست‎زده نیست، درعین اینکه اهل گروه بازی و حزب بازی و باند بازی نیست و به هیچ جریان و حزب و گروهی چه داخلی و چه خارجی نیز وابستگی ندارد.

مسوول بسیج دانشجویی شهرستان جلفا با انتقاد از عمکرد برخی مسئولین دولتی اظهار داشت: متاسفانه شاهد این هستیم که برخی آقایان اهل باندبازی هستند و حرکت آنها بر خط انقلاب نیست، ضمن اینکه باید متذکر شد برخی گفتارها و رفتارها نیز از رئیس قوه مجریه مشاهده می‎کنیم که موجبات تفرقه و فتنه‎گری را در جامعه فراهم می‎آورد و در راستای خطوط انقلاب و خط ولایت فقیه نیست، اما بسیج در هر شرایطی به تکلیف خود عمل می‏ کند و حضورش نیز در عرصه سیاسی براساس فرامین رهبری معظم انقلاب است و در راستای خط انقلاب و رهبری درحرکت است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar