سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۰۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶- ۵۴: ۰۹
رضایی :
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که بازدید از مراکز نظامی سبب آسیب پذیری کشور خواهد شد گفت: هر چه آن ها به اسرار نظامی کشور آگاه تر شوند کشور ناامن تر خواهد شد

به گزارش سرویس بسیج نیروی مقاومت مردمی خبرگزاری بسیج، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به خبرگزاری دانشجو در خصوص اظهارات اخیر آمانو دبیر کل سازمان بین الملی انرژی اتمی مبنی بر این که بر اساس بند تی توافق هسته ای آژانس اجازه بازدید از مراکز نظامی ایران را خواهد داشت گفت: این موضوع خواسته ای غیرمنطقی است جمهوری اسلامی هیچ گاه اسرار نظام را در اختیار هیچ کس قرار نمی دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که اگر اسناد و مدارک نظامی کشوری لو برود آن کشور آسیب پذیر خواهد شد گفت: با این حساب کسانی که می خواهند علیه ایران تهدیدی کنند شجاعت و شهامت این کار را پیدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: کتمان اسرار نظامی هر کشور یکی از راه های جلوگیری از ناامنی است هر چه آن ها به اسرار نظامی ما آگاه تر شوند کشور ناامن تر خواهد بود.

رضایی در پایان تاکید کرد: بر این اساس جمهوری اسلامی هیچ گاه نخواهد پذیرفت که کسی وارد بخش های نظامی کشور شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar