سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۰۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶- ۵۰: ۱۸
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با «بسیج»:
گودرزی با بیان اینکه دانشجویان باید مردم را مکر و حیله و بدعهدی های امریکا مطلع سازند، گفت: دانشجویان بسیجی باید بدانند که با محوریت صحبت های امام خامنه ای باید رفتار کنند.

داود گودرزی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بدعهدی آمریکا در باره برجام باید مورد واکنش دانشجویان کشور قرار بگیرد گفت: شایسته است که دانشجویان کشور در برابر نقض برجام از سوی آمریکا موضع گیری کنند و سکوت در این زمینه شایسته نیست و دانشجویان بسیجی باید بدانند که با محوریت صحبت های امام خامنه ای باید رفتار کنند.


وی با بیان اینکه در تصور آمریکایی ها این است که با ترور دانشمندان هسته ای و بدعهدی های خود در برجام، می توانند مانع پیشرفت هسته ای کشور بشوند، اظهار داشت: آمریکا کشوری است که دشمنی خود را بر علیه ملت ایران ثابت نموده است و نیاز است که دانشجویان عزیز کشورمان در این زمینه به جامعه خط بدهند و مردم را با مکرها و حلیه های شیطان بزرگ آشناتر کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar