سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۰۹۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶- ۱۰: ۰۹
مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: بسیج رسانه فرصتی برای انسان هایی است که می خواهند بر بال خوبی ها حرکت کرده و خادمانه در فضای رسانه خدمت کنند.

حسن موحد امروز در گفتگو باخبرگزاری بسیج ازکرمانشاه، اظهار داشت: بسیج، واژه ای الهام گرفته از قرآن کریم است که توسط امام راحل به جامعه ما اهدا شد.

 

وی ادامه داد: امروز این واژه و شجره طیبه تبدیل به یک جریان بزرگ سیاسی و معنوی همراه با قداست شده که این امر مرهون تلاش و همت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران است.

 

موحد ادامه داد: نام بسیج خنثی کننده همه توطئه های دشمنان است و امروز از تفکر بسیجی برای قیام های بزرگ و ارزشی در دنیا الگوبرداری می شود.

 

 به گفته وی، تفکر بسیجی، تفکر امام راحل است که ریشه در دستورات اسلام دارد.

 

وی به افزودن پسوند رسانه به بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج رسانه به این معناست که جبهه واحد در برابر بلندگوی دشمن ایجاد شود و در این محفل حق جویان گردهم در می آیند.

 

موحد از بسیج رسانه به عنوان خیمه عاشورایی یاد کرد و اظهار داشت: بسیج رسانه فرصتی برای انسان هایی است که می خواهند بر بال خوبی ها حرکت کرده و خادمانه در فضای رسانه خدمت کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: