سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۱۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶- ۳۰: ۱۷
یک بسیجی جهادگر در گفتگو با«بسیج»مطرح کرد
حکیمی گفت: ساخت خانه محروم، تعمیر و بازسازی مسجد، حسینیه و مدرسه و انجام کارهای جانبی آن از اقدامات عمرانی بسیجیان جهادگر در روستاهای بوشهر است.

محمد حکیمی بسیجی جهادگر و مسئول گروه جهادی مرصاد در بوشهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با اقدامات این گروه جهادی در روستاهای محروم بوشهر اظهار داشت: گروه جهادی مرصاد در بوشهر از سال 1395 تاسیس شده و در زمینه های عمرانی، آموزشی، فرهنگی و پزشکی خدمات بسیار خوبی را به مردم مناطق محروم ارائه می کند.

مسئول گروه جهادی مرصاد در بوشهر با اشاره به اقدامات عمرانی این گروه افزود: ساخت خانه محروم، تعمیر و بازسازی مسجد، حسینیه و مدرسه و انجام کارهای جانبی آن از اقدامات عمرانی بسیجیان جهادگر در روستاهای بوشهر است.

این بسیجی جهادگر بیان داشت: در یکی از روستاهای جنوب بوشهر مدرسه ای وجود دارد که اصلا قابل استفاده نیست و دانش آموزان با امکانات خیلی کم مجبور به درس خواندن در ساختمان قدیمی هستند لذا این گروه جهادی در حال پیگیری برای ساخت یک مدرسه با امکانات در این منطقه است تا دانش آموزان بدون مشکلی درس بخوانند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar