سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۱۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶- ۰۷: ۱۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با اشاره به اهداف و ماموریت های گردان بیت المقدس گفت: دفاع از کوی و برزن و مقابله با تهدیدات دفاعی و امنیتی مهمترین مأموریت گردان‌های بیت‌المقدس بوده که با اجرای رزمایش‌ها و فراخوانی‌های مختلف انجام می‌پذیرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت سازماندهی گردان بیت المقدس با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم، فرمانده حوزه امام علی (ع)، فرمانده گردان بیت المقدس و مسئول عملیات ناحیه در محل حوزه امام علی (ع) برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در این جلسه با اشاره به اهداف و ماموریت‌های گردان بیت المقدس گفت: دفاع از کوی و برزن و مقابله با تهدیدات دفاعی و امنیتی مهمترین مأموریت گردان‌های بیت‌المقدس بوده که با اجرای رزمایش‌ها و فراخوانی‌های مختلف انجام می‌پذیرد.
سرهنگ آزادی نژاد تصریح کرد: مأموریت اصلی بسیج تنها در حیطه نظامی خلاصه نمی‌شود بلکه آمادگی مقابله با انواع تهدیدات زیستی و محیطی نیز جزیی از مأموریت‌های بسیج است که گردان بیت‌المقدس در جهت انجام این مأموریت در کنار مأموریت‌های رزمی و دفاعی باید تمرین داشته باشد.
وی ولایت‌مداری و بصیرت را از مهم‌ترین شاخص‌های بسیجیان دانست و افزود: بسیجیان همواره برای دفاع از کیان اسلامی پیشتاز بوده‌اند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم تصریح کرد: بسیجیان وفادارترین قشر به آرمان‌ها و اهداف امام راحل، شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و این مهم را با اهدا خالصانه خون پاک خویش در دوران دفاع مقدس به جهانیان ثابت کرده‌اند.
وی اضافهکرد: بسیج همیشه از آغاز تأسیس تاکنون بر مسیر ولایت فقیه و صیانت از ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) حرکت کرده و با حضور آگاهانه خود توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.
سرهنگ آزادی نژاد همچنین گفت: تهدیدها، تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی نشانه زبونی و تزلزل استکبار جهانی در برابر اقتدار جمهوری اسلامی است.
وی در پایان بر سازماندهی و همچنین برگزاری فراخوانی‌های گردان به صورت منسجم تاکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم بسیجیان در زمینه‌های فرهنگی، معرفتی، انقلابی و نظامی از توان بالایی برخوردار باشند و بر همین اساس لازم است که بسیجیان در تمامی این زمینه‌ها رشد یابند.
در ادامه حسین شریف بیگی مسئول عملیات سپاه ناحیه خاتم توضیحاتی در خصوص نحوه سازماندهی گردان و برگزاری فراخوانی‌ها ارائه کرد و خواستار هماهنگی بیشتر فرمانده حوزه و فرمانده گردان بیت المقدس با عملیات ناحیه شد.
گفتنی است در ابتدای جلسه فرمانده گردان بیت المقدس و فرمانده حوزه امام علی (ع) گزارشی از روند اجرای برنامه‌های گردان بیت المقدس ارائه کردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar