سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۲۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۸
در دیدار سردار ابوحمزه با ریاست کل دادگستری کرمان مطرح شد:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت : مجموعه ای که بیشترین نقش را در جامعه دارد تشکیلات قضایی سطح استان است که با قاطعیت پی گیر پرونده های قضایی است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ سردارغلامعلی ابوحمزه صبح امروز در دیدار با یدالله موحد رئیس کل دادگستری و دادخدا سالاری دادستان استان کرمان و دستگاه قضا اظهار داشت: امیدواریم از برکات ماه محرم و صفر بهره گیری مناسب و مفیدی را داشته باشیم .
وی گفت: اگر امروز شاهد این هستیم که احساس امنیت در میان مردم قابل قبول است وامنیت جامع وپایدار وجود دارد به برکت اقتدار و ارکان قوی است که در مجموعه دادگستری وجود دارد آنان بستری فراهم می کنند تا افرادی که بخواهند سوء استفاده نمایند جلویشان گرفته شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: مجموعه ای که بیشترین نقش را در جامعه دارد تشکیلات قضایی سطح استان است که با قاطعیت پی گیر پرونده های قضایی است.
سردار ابوحمزه تاکید کرد: باید تعامل بین سپاه و بسیج و مجموعه دادگستری ایجاد شود تا از ظرفیت ها پیش از پیش استفاده نماییم.
وی اذعان داشت: واقعیت این است که در سال های گذشته در کرمان اتفاقاتی افتاده که باید نگاه های دقیقی به آن شود از جمله در سال ۷۴ سهام طلایی ، هفت باغ علوی و موسسه مولی الموحدین که از سوی جریان خاصی است و بیشترین منافع را می برند و به هیچ عنوان پاسخگو نیستند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در بحث نیروی انسانی یک ارتباط تناتنگ و معنا داری بین سپاه و دادگستری وجود دارد و نیاز است در جهت کیفی سازی از نظرات آنان استفاده کرد.
در ادامه پیرامون تعامل بین سپاه و بسیج با مراجع قضایی صحبت و تبادل نظر شد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar