سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۲۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ۰۳: ۱۰
معاون هماهنگ کننده سپاه امیر المومنین (ع) ایلام از اعزام هفت هزار دانش آموز به یادمان های دفاع مقدس ایلام و جنوب کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ "قدرت الله کریمیان"، معاو ن هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: سه هزار و 500 نفر از این دانش آموزان را دختران و سه هزار و 500 نفر را پسران تشکیل می دهند.

وی اظهار کرد : در این اردوها دانش آموزان به مناطق عملیاتی قرارگاه حضرت امیرالمومنین (ع)، نقطه ایثار، شرهانی، فکه در استان ایلام و فتح المبین در استان خوزستان اعزام می شوند.
کریمیان با بیان اینکه  نخستین گروه از دانش آموزان 22 مهرماه به یادمان های دفاع مقدس اعزام می شوند افزود: اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزان دختر تا اواخر دی ماه ادامه دارد و بعد از اتمام اعزام کامل دختران اردوهای دانش آموزی پسران آغاز و این روند تا اسفند ادامه می باید.
 معاو ن هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام تصریح کرد : هرچند سقف تعیین شده برای اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی هفت هزار نفر تعیین شده است اما احتمال افزایش این تعداد تا هشت هزار نفر نیز امکان دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: