سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۲۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ۲۰: ۱۰
معاون روابط عمومی بسیج خبر داد:
معاون روابط عمومی بسیج از حضور سردار غلامحسین غیب پرور –رییس سازمان بسیج مستضعفین- و امیر سرلشگر موسوی فرمانده کل ارتش در اردوی خدمت رسانی « جهادگران حسینی؛ فرزندان خمینی» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ اسماعیل احمدی- معاون روابط عمومی بسیج- از حضور سردار غلامحسین غیب پرور – رییس سازمان بسیج مستضعفین-و امیر سرلشگر موسوی فرمانده کل ارتش در اردوی خدمت رسانی « جهادگران حسینی؛ فرزندان خمینی» روستای اسماعیل آباد کوچکلو شهرستان زرندیه استان مرکزی خبر داد.
احمدی گفت: جمعی از جهادگران، اردوی جهادی و خدمت رسانی خود را به مقصد 14 روستای محروم شهرستان زرندیه واقع در 70 کیلومتری تهران برگزار می نمایند که در این اردو؛ عرصه های گوناگون عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی، ورزشی، هنری. اقتصادی و ... فعال می باشند.
معاون روابط عمومی بسیج افزود: این روستاها در مرز 5 استان مرکزی- تهران- البرز- قم و قزوین واقع شده که متاسفانه فاقد آب- گاز- تلفن- راه مناسب- مدرسه ابتدایی مناسب (کانسکی) و مدرسه راهنمایی و دبیرستان- مسجد و اساساً خانه های قابل زندگی می باشند و این همه محرومیت در جوار پایتخت حقیقتاً بهت آور و شگفت انگیز و تاسف وار می باشد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به همین منظور کاروان رسانه ای نیز متشکل از عکاسان- خبرنگاران و تصویربرداران برای انعکاس مجاهدت جهادگران و نیز بازتاب محرومیت روستاییان به این اردوی سازندگی اعزام خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar